TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 14.3K19

Продовжуючи тему ОВДП, коли НБУ найбільше "друкував" гроші купуючи ОВДП?

У червні, тоді ситуація була найкритичнішою. За місяць НБУ надрукував більше 100 мільярдів гривень, задля знешкодження яких НБУ довелося значно спалити ЗВР.

Тоді Україна лише проводила переговори із союзниками та партнерами про надання макрофінансової допомоги.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу