·1 хв читання · 34 слова·👁 17.1K↗ 439
Росіянка обурюється двоповерховими будинками і туалетами в будинку
В расіі всігда жилі баґато, просто вот єті амєріканскіє тєхнології, туалєти в домах. Ви що, люді, ґдє єдітє там і срьотє?
Росіянка обурюється новітнім західним технологіям – двоповерховим будинкам та туалетам у будинку.
@OstanniyCapitalist