TGArchive
·1 хв читання · 34 слова·👁 17.1K439

Росіянка обурюється двоповерховими будинками і туалетами в будинку

В расіі всігда жилі баґато, просто вот єті амєріканскіє тєхнології, туалєти в домах. Ви що, люді, ґдє єдітє там і срьотє?

Росіянка обурюється новітнім західним технологіям – двоповерховим будинкам та туалетам у будинку.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу