TGArchive
·1 хв читання · 98 слів·👁 13.0K48

Все ж Америка дуже крута. Якщо ти маєш базу в штаті і показуєш там потужний рівень підтримки - ти суб'єкт.

Якщо ні - то ні.

І що цікаво. Просто розпіхать покемонів по штатах не вийде. Вийде лише знаходити суб'єктів по штатах і домовлятися з ними.

Так шо Трамп вирішив погратися в лідера в стилі і так за мене проголосують. І всрався. Бо в окремих штатах голосують не за Байденів, Трампів і навіть Рейганів. Вони можуть додати чи відняти. Але не визначити

А голосують за політиків штату. Яку в свою чергу і складають CORE партій.

Нехай Господь Благословить Америку.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу