·1 хв читання · 98 слів·👁 13.0K↗ 48
Все ж Америка дуже крута. Якщо ти маєш базу в штаті і показуєш там потужний рівень підтримки - ти суб'єкт.
Якщо ні - то ні.
І що цікаво. Просто розпіхать покемонів по штатах не вийде. Вийде лише знаходити суб'єктів по штатах і домовлятися з ними.
Так шо Трамп вирішив погратися в лідера в стилі і так за мене проголосують. І всрався. Бо в окремих штатах голосують не за Байденів, Трампів і навіть Рейганів. Вони можуть додати чи відняти. Але не визначити
А голосують за політиків штату. Яку в свою чергу і складають CORE партій.
Нехай Господь Благословить Америку.
