TGArchive
·1 хв читання · 49 слів·👁 23.9K90

Маск злякався діпстейту?

Ще не давно Ілон Маск так боявся ескалації, що виключав українські дрони, які мала атакувати ЧФ РФ. Але сьогодні, злі дядьки з Пентагону заставили Масковіча відключити всі старлінки московитів у зоні бойових дій. Що ж заставило прихильника утихомирення піти на такий крок. Пояснюємо у відео

https://youtu.be/SBjbiCJCz7k

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу