TGArchive
·1 хв читання · 103 слова·👁 6.4K83

Уважно придивися до чоловіка на доданому фото.

Подивися на нього ще раз. Може він нормального зросту? Чи може в нього якась нормальна сім'я?
Чому в його погляді залізо, замість шкіри - свинець, в осанці сталь, а в мене хуй всталь?

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу