·1 хв читання · 94 слова·👁 40.1K↗ 372
🤌 Так, хохлята, а ну бігом єбацця
А то вийшли оці новини про рекордне падіння народжуваності в Україні через війну, і сєрдобольна кацапня зразу ж побігла розкручувати з цього хтонічєскій апокаліпсіс. Гєноцид украінского народа, катастрофічєская катастрофа, Зєлєнскій вєдьот вас нє туда, очнітєсь же...
А приз глядацьких симпатій за найбільш єбанутий тейк поки отримує оце-от "а от до майдана етаво вашево как била-то, заглядєньє... а знаєтє, какіє рєкорди Украіна в конце 19 вєка ставіла? Прі Россійской-то Імпєріі! Єбалісь, как богі. А потом прішол Майдан і Зєлєнскій всьо просрал, і йоблю, і страну, і Россійскую Імпєрію".


