TGArchive
·1 хв читання · 20 слів·👁 6.6K💬 19
Репост з:@ukrnastup@ukrnastup

Так, панове. Хто не дивиться стрім Ореста Борукви по Євробаченню — той лошара, так постановила верховна рада олдфагів.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу