·1 хв читання · 8 слів·👁 25.3K↗ 194💬 15
Пости за день · 46–48 / 64
16 / 22

#46 · 01:00
Так, панове. Хто не дивиться стрім Ореста Борукви по Євробаченню — той лошара, так постановила верховна рада олдфагів.
#47 · 01:13 · читаєте
Коли ти вже зрозумієш хто у всьому винуватий...

#48 · 01:13
До речі, прямо зараз Орістон на стрімі збирає на ремонт тачок на Південь та на наземні системи управління БПЛА на Схід.

Попередній · 18 трав., 01:00
Так, панове. Хто не дивиться стрім Ореста Борукви по Євробаченню — той лошара, так постановила верховна рада олдфагів.
👁 6.6K
Наступний · 18 трав., 01:13
До речі, прямо зараз Орістон на стрімі збирає на ремонт тачок на Південь та на наземні системи управління БПЛА на Схід.
👁 3.2K

Повернутись до каналу
←→ пости↑↓ у дніC коментиEsc назад