·1 хв читання · 71 слово·👁 23.6K↗ 163💬 176
Було б непогано, якби після цієї хрюканини від Трампа, вийшли так звані представники влади і трохи заспокоїли населення.
Дуже сподіваюся, що на Банковій вистачає клепки зрозуміти, що "мир" на таких умовах = повтор війни за кілька років.
Тільки от вдруге я б на Україну уже не поставив, адже в умовах такого "миру" наврядчи тут лишиться хтось окрім доживаючих своє пенсіонерів.