TGArchive
·1 хв читання · 106 слів·👁 24.6K73💬 19

Держдеп США ввів санкції проти двох суддів і двох прокурорів Міжнародного кримінального суду

Під санкції потрапили Кімберлі Прост (Канада), Ніколя Гійю (Франція), Назхат Шамім Хан (Фіджі) і Маме Мандіяє Ніанга (Сенегал), пише Babel.

За словами держсека США Марко Рубіо, ці судді брали участь в «переслідуванні» громадян Сполучених Штатів чи Ізраїлю.

Як відомо, Міжнародний кримінальний суд у листопаді 2024 року видав ордери на арешт прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху та колишнього міністра оборони Йоава Галанта. Їх звинуватили у скоєних злочинах під час війни у Секторі Газа.

Трамп 6 лютого 2025 року ввів санкції проти МКС, звинувачуючи його в «неналежних діях» проти Сполучених Штатів, Ізраїлю та інших американських союзників.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу